Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletBILLY TALENT
Data:
2016-12-13 (wtorek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Progresja
Adres: Fort Wola 22
Cena biletów: 99/120 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn i Rock Long Luck
Support: MONSTER TRUCK & DIRTY NIL

Agencja Go Ahead zaprasza na koncerty Billy Talent! Zespół zagra 12 grudnia w poznańskim CK Zamek i dzień później w warszawskiej Progresji! Część wpływów z biletów zgodnie z życzeniem zespołu zostanie przekazana na akcję charytatywną +1. Więcej o akcji możecie przeczytać tutaj: http://plus1.org/Rozpiska czasowa:19:00 - otwarcie drzwi19:30 - The Dirty Nil20:15 - Monster Truck21:30 - Billy Talent


Billy Talent powstał w 1993 roku w Streetsville, Ontario. Po zmianach nazwy zespołu, inspiracją do obecnej była postać Billy’ego Talenta, gitarzysty z filmu Bruce’a McDonalda „Hard Core Logo”. Wraz ze zmianą muzyka tworzona przez zespół zaczęła coraz bardziej zmierzać w kierunku agresywnego punk-rocka. W 2003 roku zespół Billy Talent wydał album zatytułowany po prostu „Billy Talent I”. Krążek zyskał status potrójnej platyny w Kanadzie, a zespół zgarnął wiele prestiżowych nagród muzycznych (m.in. dwie nagrody Juno na Najlepszy Zespół oraz Najlepszy Album Roku). Druga płyta, wydana w 2006 roku, przyniosła jeszcze większy sukces. Pierwsze miejsca na listach przebojów i listach sprzedaży oraz niezwykłe koncerty na wszystkich kontynentach, uczyniły z zespołu światową gwiazdę punk-rocka. Billy Talent występował razem z takimi grupami jak Rise Against, Anti-Flag, Moneen, czy My Chemical Romance. Podobny sukces powtórzyło trzecie wydawnictwo – „Billy Talent III”.  Album „Dead Silence” zaczął powstawać tuż po trasie promującej poprzednią płytę zespołu. Muzycy pracowali nad nim w trzech miejscach – w Vancouver, Toronto i Los Angeles. Swoją premierę album miał we wrześniu 2012 roku. O jego sile świadczyć może chociażby singlowy kawałek „Viking Death March”, z rewelacyjnym teledyskiem, który jest zapisem koncertowego szaleństwa na występach Billy Talent: Na grudniowych koncertach będziecie mogli usłyszeć najnowszą płytę, „Afraid of the heights”. Wydawnictwo promuje singiel „Louder than the DJ”. 
Zespół Monster Truck powstał w 2009 roku w Kanadzie. Kapelę wyróżnia świeże spojrzenie na hard rockową stylistykę. Kanadyjczycy znani są również z niezwykle energetycznych koncertów. Mogą pochwalić się występami przed Alice In Chains, Deep Purple, Slashem i ZZ Top.
The Dirty Nil to hałaśliwa kanadyjska kapela, która powstała z inicjatywy trzech przyjaciół silnie związanych z ruchem DIY. Na koncie ma jeden album długogrający i kilka EPek, w tym jedną wydaną przez wytwórnię Fat Wreck Chords.


Zapraszamy!