Facebook
Twitter
Instagram
 
BILLY TALENT
wyprzedany
Data:
2016-12-12 (poniedziałek)
Facebook
Miasto: Poznań
Miejsce: ZMIANA MIEJSCA! KONCERT PRZENIESIONY DO CK ZAMEK!
Adres: ul. Święty Marcin 80/82
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: KONCERT JEST CAŁKOWICIE WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ANI W DNIU KONCERTU!
Miejsca zakupu: KONCERT JEST CAŁKOWICIE WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ANI W DNIU KONCERTU!
Support: MONSTER TRUCK & DIRTY NIL

Agencja Go Ahead i CK Zamek zapraszają na koncert Billy Talent! Zespół zagra 12 grudnia w Poznaniu w Sali Wielkiej CK Zamek i dzień później w warszawskiej Progresji!  W związku z zamknięciem klubu Eskulap koncert w Poznaniu został przeniesiony do Sali Wielkiej CK Zamek. Zakupione bilety zachowują ważność. Część wpływów z biletów zgodnie z życzeniem zespołu zostanie przekazana na akcję charytatywną +1. Więcej o akcji możecie przeczytać tutaj: http://plus1.org/Rozpiska czasowa:19.00 - otwarcie drzwi19.20 - The Dirty Nil20.05 - Monster Truck
21.20 - Billy TalentBilly Talent powstał w 1993 roku w Streetsville, Ontario. Po zmianach nazwy zespołu, inspiracją do obecnej była postać Billy’ego Talenta, gitarzysty z filmu Bruce’a McDonalda „Hard Core Logo”. Wraz ze zmianą muzyka tworzona przez zespół zaczęła coraz bardziej zmierzać w kierunku agresywnego punk-rocka. W 2003 roku zespół Billy Talent wydał album zatytułowany po prostu „Billy Talent I”. Krążek zyskał status potrójnej platyny w Kanadzie, a zespół zgarnął wiele prestiżowych nagród muzycznych (m.in. dwie nagrody Juno na Najlepszy Zespół oraz Najlepszy Album Roku). Druga płyta, wydana w 2006 roku, przyniosła jeszcze większy sukces. Pierwsze miejsca na listach przebojów i listach sprzedaży oraz niezwykłe koncerty na wszystkich kontynentach, uczyniły z zespołu światową gwiazdę punk-rocka. Billy Talent występował razem z takimi grupami jak Rise Against, Anti-Flag, Moneen, czy My Chemical Romance. Podobny sukces powtórzyło trzecie wydawnictwo – „Billy Talent III”.  Album „Dead Silence” zaczął powstawać tuż po trasie promującej poprzednią płytę zespołu. Muzycy pracowali nad nim w trzech miejscach – w Vancouver, Toronto i Los Angeles. Swoją premierę album miał we wrześniu 2012 roku. O jego sile świadczyć może chociażby singlowy kawałek „Viking Death March”, z rewelacyjnym teledyskiem, który jest zapisem koncertowego szaleństwa na występach Billy Talent: 

Na grudniowych koncertach będziecie mogli usłyszeć najnowszą płytę, „Afraid of the heights”. Wydawnictwo promuje singiel „Louder than the DJ”. 


Zespół Monster Truck powstał w 2009 roku w Kanadzie. Kapelę wyróżnia świeże spojrzenie na hard rockową stylistykę. Kanadyjczycy znani są również z niezwykle energetycznych koncertów. Mogą pochwalić się występami przed Alice In Chains, Deep Purple, Slashem i ZZ Top.


The Dirty Nil to hałaśliwa kanadyjska kapela, która powstała z inicjatywy trzech przyjaciół silnie związanych z ruchem DIY. Na koncie ma jeden album długogrający i kilka EPek, w tym jedną wydaną przez wytwórnię Fat Wreck Chords.
Zapraszamy!