Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletFLUME
wyprzedany
Data:
2016-11-10 (czwartek)
Facebook
Miasto: Poznań
Miejsce: Hala nr 2 MTP
Adres: ul. Głogowska 14
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 125/140
Miejsca zakupu: KONCERT CAŁKOWICIE WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE W DNIU KONCERTU!

Flume na jedynym koncercie w Polsce! Agencja Go Ahead zaprasza na jedyny polski występ Flume! Artysta wystąpi 10 listopada w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich!Rozpiska czasowa:19:00 - otwarcie drzwi19:15 - HWLS20.15 - bonzai
21.20 - Flume 

Flume to jedna z największych nadziei muzyki elektronicznej, producent znany m.in. z remiksów utworów takich gwiazd jak Disclosure, Sam Smith, Arcade Fire czy Lord, a także z intensywnej współpracy z Chetem Fakerem.
Artysta, którego prawdziwe nazwisko to Harley Edward Streten, został odkryty w 2011 roku przez wytwórnię Future Classic. Rozgłos przyniósł mu w 2012 roku debiutancki album, zatytułowany po prostu "Flume", który został najlepiej sprzedającą się płytą w rodzimej Australii, zyskując również przychylne opinie krytyków .
Długo wyczekiwany następca debiutu ukaże się 27 maja tego roku! Album "Skin" promuje między innymi doskonały singiel "Say It" z gościnnym udziałem Tove Lo.


Informujemy również, że cena biletu zawiera równowartość kwoty 1 euro, która decyzją artysty będzie przeznaczona na jeden z trzech celów charytatywnych:
-Tabitha Cambodia (for a 6 room school house)
-Nokor Tep (Cambodian Women's hospital)
-Bush Heritage Australia


Zapraszamy!