Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletFLATBUSH ZOMBIES
Data:
2016-09-29 (czwartek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Palladium
Adres: ul. Złota 9
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 99 zł / 120 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl (także pakiety VIP!), www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn
Support: A$AP TWELVYY

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert hip-hopowego trio Flatbush Zombies! Raperzy wystąpią 29 września w warszawskim Palladium!

Rozpiska czasowa:
19.00 - otwarcie drzwi
20.00 - A$AP TWELVVY
21.00 - Flatbush Zombies 
Flatbush Zombies to trio, które od 2010 roku tworzą Meeky Darko, Zombie Juice i Erick Arc Elliot. Pochodzą z dzielnicy Flatbush na Brooklynie. Popularność i adorację ze strony hiphopowego środowiska zapewnił im klip do numeru „Thug Waffle”. Bez wsparcia żadnej z wytwórni w 2012 roku grupa wydała swój debiutancki mixtape pt. „D.R.U.G.S”, co w rozwinięciu oznacza nic innego jak „Death and Reincarnation Under God's Supervision” i stanowi motto zespołu. Dziś mają na koncie dwa mixtape'y, jedno EP i jedną płytę studyjną „3001: A Laced Odyssey”, wydaną w marcu tego roku. Mogą pochwalić się także współpracą z takimi raperami jak ASAP Rocky, Juicy J, czy Danny Brown. Trio zdążyło również wystąpić na wielu festiwalach, między innymi Coachella, SXSW i Roskilde.
Flatbush Zombies zaliczani są do nowej fali nowojorskiego hip-hopu, przywracającej dawny blask scenie wschodniego wybrzeża.

W marcu 2015 roku Flatbush Zombies wraz z formacją The Underachievers zagrali znakomity koncert w wyprzedanym klubie Palladium! Teraz wracają w to samo miejsce z nowym materiałem!

Jako gość specjalny na wrześniowym koncercie Flatbush Zombies wystąpi ASAP Twelvyy! Raper z Bronxu należy do grupy ASAP Mob, gdzie działa razem z ASAP Rocky i ASAP Nast. Publiczność poznała go dzięki singlowi „Trilla” z 2011 roku, który nagrał z pozostałymi członkami ASAP Mob. Na koncie ma debiutancki album „L.O.R.D.”, mixtape „Lords never worry”, kilkanaście singli i współpracę z ASAP’em Rocky, Smoke Dza czy Asherem  Roth’em. Obecnie, jak ogłosił na swoim Instagramie, pracuje nad wydaniem mixtape’a zatytułowanego „2127301090”.

Zapraszamy!