Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletGOGOL BORDELLO
Data:
2016-06-26 (niedziela)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Progresja
Adres: Fort Wola 22
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 105 zł / 120 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn i Rock Long Luck
Support: FREEBORN BROTHERS

Agencje Go Ahead, Knock Out Productions i wROCKfest.pl z przyjemnością zapraszają na koncerty Gogol Bordello! Zespół wystąpi 25 czerwca we wrocławskiej Hali Stulecia, 26 czerwca w warszawskiej Progresji i 27 czerwca w krakowskim Studio.

Rozpiska koncertów w Warszawie i Krakowie:19:00 - wejście do klubu20:00 - Freeborn Brothers21:00 - Gogol Bordello


Gogol Bordello to doskonała mieszanka ognistego punk rocka i muzyki cygańskiej. Przez dziennikarzy grupa jest często opisywana jako bardziej teatralna, cygańska odpowiedź na The Pogues. Inni z kolei dodają, że w bogatym instrumentarium zespołu słychać wpływy od Beli Bartoka po Sonic Youth.  Gogol Bordello słyną przede wszystkim z fantastycznych koncertów, na których można się spodziewać po prostu wszystkiego!


Znamy już support Gogol Bordello! Został nim rzeszowski zespół The Freeborn Brothers. W 2014 i 2015 kapela wystąpiła około 400 razy w kilkunastu krajach. Festiwale, które udało im się odwiedzić to m. in. Muddy Roots Europe Festival czy Country Charro Festival. W 2016 roku muzycy pojawią się na Colours of Ostrava w Czechach. Muzyczna chemia, która jest obecna między chłopakami, jest wyczuwalna na każdym ich koncercie. Ich twórczość to niespotykany wcześniej miks amerykańskiego, słowiańskiego i cygańskiego folku, rockendrolla i punk rocka. Całość zasługuje bez wątpienia na miano energetycznej muzyki granej z przebojowym sercem i duszą.   Szczegóły: www.go-ahead.pl, www.knockoutprod.net i www.wrockfest.pl.

Zapraszamy!