Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletOH WONDER
wyprzedany
Data:
2016-06-28 (wtorek)
Miasto: Gdynia
Miejsce: Ucho
Adres: ul. Świętego Piotra 2
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 50 zł (limitowana pula, bilety kolekcjonerskie: www.pwevents.pl); 59 zł / 70 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn i Rock Long Luck
Support: YOUTH NOVELS

Agencje Go Ahead i P.W. Events zapraszają na jedyny polski występ duetu Oh Wonder! Muzycy wystąpią 28 czerwca w gdyńskim klubie Ucho.Oh Wonder to londyński duet, który szturmem podbił serca nie tylko publiczności, ale też krytyków muzycznych. Muzyka Josephine i Anthony’ego to połączenie popu i elektroniki, przywodzące na myśl skojarzenia z najlepszymi nazwami alternatywnego popu.
Jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu muzycy przez rok zamieszczali na portalu SoundCloud jedną piosenkę miesięcznie, zdobywając setki tysięcy odtworzeń. Jedenasty singiel, „Landslide”, stał się numerem jeden portalu Hype Machine. Dzięki rozgłosowi, jaki muzycy zyskali w sieci, zainteresowała się nimi wytwórnia Republic Records, której nakładem, we wrześniu 2015 roku, ukazał się ich debiutancki album.
O muzykach pisał już m.in. „The Guardian”, a w ciągu kilku godzin wyprzedały się bilety na ich pierwsze koncerty w największych miastach Europy. Cover ich numeru „All we do” nagrała nawet Ellie Goulding!
Jak alt popowa rewelacja prezentuje się na żywo będzie można sprawdzić już niebawem także w Polsce!

W roli supportu wystąpi Youth Novels! Para młodych muzyków, dla których najważniejsze są dźwięki. Youth Novels stanowią idealny balast pomiędzy akustycznymi kompozycjami a elektronicznymi balladami. Oscylując wokół brzmień, jakimi nie wzgardziłby Keaton Henson. The XX czy Daughter, zabierają słuchaczy w niezwykłą podróż. Piosenki Ani i Emila zyskują coraz większe uznanie, co zaowocowało świetnymi recenzjami debiutanckiej EP-ki "I used to wreck it all" czy występem na festiwalu Spring Break.

Wejściówki na koncert są już dostępne na stronach www.go-ahead.pl, www.pwevents.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Zapraszamy!