Facebook
Twitter
Instagram
 
THE LUMINEERS
wyprzedany
Data:
2016-11-17 (czwartek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Palladium
Adres: ul. Złota 9
Godziny: wejście: 18:30, początek: 20:00
Cena biletów: KONCERT JEST CAŁKOWICIE WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ANI W DNIU KONCERTU!
Miejsca zakupu: KONCERT WYPRZEDANY
Support: BAHAMAS

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert grupy The Lumineers! Muzycy wystąpią 17 listopada w warszawskim Palladium.

INFORMUJEMY, ŻE KONCERT JEST CAŁKOWICIE WYPRZEDANY! BILETY NIE BĘDĄ JUŻ DOSTĘPNE W PRZEDSPRZEDAŻY ANI W DNIU KONCERTU! 

Rozpiska czasowa:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - BAHAMAS
21:00 - THE LUMINEERS Cztery lata zajęło zespołowi wydanie drugiego krążka. Po fantastycznie przyjętym debiutanckim „The Lumineers”, który w wielu krajach pokrył się platyną i był nominowany do nagrody Grammy, w końcu przyszedł cza na kolejny album. Przebojowe single „Ho Hey” czy „Stubborn Love” zapewniły zespołowi rozpoznawalność na całym świecie, dzięki czemu The Lumineers spędzili trzy lata, koncertując na całym świecie. Na płytę „Cleopatra” zdecydowanie warto było jednak czekać.
„Płytę nagrywaliśmy w podobny sposób jak pierwszy album – nagrywaliśmy demówki w małym domu, który wynajęliśmy w Denver” – tłumaczył Wesley, wokalista zespołu. Finalne brzmienie jest wypadkową tysiąca pomysłów, niezliczonych zmian i przeróbek. „Staraliśmy się znaleźć najlepszą wersję każdej piosenki, nagrywaliśmy mnóstwo powtórzeń, zmienialiśmy tempo, obudowywaliśmy  je lub upraszczaliśmy. (…) To było bardzo intensywne, ale też piękne doświadczenie. Sporo walki i łez, ale efekt jest fantastyczny!”
BAHAMAS supportem The Lumineers!
Afie Jurvanen, szerszej publiczności znany pod pseudonimem BAHAMAS, to 35-letni Kanadyjczyk śpiewający utwory okraszone prawdziwymi, życiowymi tekstami idące w parze z melodiami z pogranicza harmonijnego folku oraz przebojowego indie. Jurvanen ma swoim koncie owocną współpracę z takimi artystami jak Feist, Jason Collet, Jack Johnson czy Howie Beck. Debiutancki album kanadyjskiego muzyka „Pink Strat” wydany w 2009 roku był nominowany do wielu nagród, w tym Juno Award oraz Polaris Music Prize. „Bahamas Is Afie” to kolejny krążek w dorobku piosenkarza. Płyta z numerem trzy, której premiera odbyła się w 2014  roku okazała się dla niego niemałym sukcesem. W 2015 roku album zdeklasował rywali i wygrał kanadyjski konkurs Juno Award, a sam Jurvanen zwyciężył w kategorii najlepszego kompozytora piosenek w Kanadzie za utwory „All The Time”, „Bitter Memories” i „Stronger Than That”.


Zapraszamy!