Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletCOUNTERFEIT
Data:
2016-06-15 (środa)
Facebook
Miasto: Wrocław
Miejsce: Alibi
Adres: ul. Grunwaldzka 67
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 70 zł / 80 zł; 140 zł (bilet VIP, obejmuje: meet & greet i wejście na koncert)
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Support: MONARKS

Na trzy koncerty przyjedzie do Polski zespół Counterfeit kierowany przez aktora Jamiego Campbella Bowera! Londyńczycy zagrają 13 czerwca w warszawskiej Proximie, 14 czerwca w poznańskim klubie Blue Note oraz 15 czerwca w Alibi we Wrocławiu.

Formacja Counterfeit została założona w 2015 roku w Londynie, ma na swoim koncie EP-kę "Come Get Some". Punk-rockowa, żywiołowa muzyka Counterfeit najlepiej sprawdza się podczas występów live. Centralną postacią na scenie jest Jamie Campbell Bower. Jamie jest także aktorem znanym m.in. z serii o Harrym Potterze oraz sagi "Zmierzch". Wystąpił także w filmie Tima Burtona "Demoniczny Golibroda z Fleet Street" u boku Johnny'ego Deppa, w serialu "Camelot" w roli Króla Artura, a także w filmie "Dary Anioła: Miasto Kości", gdzie zagrał w duecie z Lilly Collins. Poznaliśmy support polskich koncertów grupy Counterfeit! 

Będzie to brytyjski zespół Monarks. To młoda grupa, grająca alternatywny rock. Zespół w 2015 roku wydał swoją pierwszą EP-kę, „The End”. Będzie to pierwsza międzynarodowa trasa zespołu. Zapraszamy!


  


Bilety wciąż są dostępne na www.ebilet.plwww.ticketpro.plwww.biletomat.ploraz www.eventim, a także w punktach stacjonarnych. 


Bilety VIP wyprzedane! 

Rozpiska czasowa prezentuje się następująco:

18:00 VIP meet and greet
19:00 otwarcie drzwi
20:00 Monarks
21:00 Counterfeit
 


Zapraszamy!