Facebook
Twitter
Instagram
 
SEAFRET
wyprzedany
Data:
2016-05-18 (środa)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Hydrozagadka
Adres: ul. 11 listopada 22
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 49 zł / 60 zł
Miejsca zakupu: KONCERT WYPRZEDANY! Bilety nie będą już dostępne ani w przedsprzedaży, ani w dniu koncertu na bramce!
Support: TOM SPEIGHT
Już 18 maja w warszawskiej Hydrozagadce wystąpi zespół Seafret!Brytyjski duet to jedna z największych nadziei angielskiego rynku muzycznego! Muzycy mają na swoim koncie takie indie przeboje jak "Give me Something", "Oceans", "To The Sea" czy "Wildfire". Długogrający debiut Seafret ukazał się w styczniu tego roku. Płyta "Tell Me It's Real" to efekt kilku lat prac i nieustannego koncertowania.

Gitarzysta Harry Draper oraz wokalista Jack Sedman poznali się w 2011 roku w Bridlington (East Yorkshire). W 2014 roku muzycy przenieśli się do Londynu. To tam nagrali debiutancką EP-kę "Give Me Something". Materiał spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem branży muzycznej i pozwolił Harry'emu oraz Jackowi na podpisanie umowy z Columbia Records.

Rozpiska godzinowa wydarzenia:


19.00 - Otwarcie drzwi20.00 - Tom Speight21.00 - SeafretSupport: TOM SPEIGHT

Wiemy już, kto wystąpi w roli supportu Seafret! 18 maja przed gwiazdą wieczoru zaprezentuje się młody brytyjski muzyk Tom Speight, który scenę dzielił już m.in. z Mumford & Sons! Jego debiutancką EPkę, „Little Love”, ciepło przyjęły media na Wyspach, a młody, utalentowany muzyk zdobywa coraz większy rozgłos także na kontynencie. Wydawnictwo promuje świetny singiel „Little Love”:

 


Zapraszamy!