Facebook
Twitter
Instagram
 
IMANY
wyprzedany
Data:
2016-06-18 (sobota)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Progresja
Adres: Fort Wola 22
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 125 zł / 140 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Support: SWIERNALIS

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Imany! Wokalistka wystąpi 18 czerwca w warszawskiej Progresji!Rozpiska:
od 19:00 wejście do klubu,
20:00 - Swiernalis
21:00 - Imany


Imany, obok Zaz, jest uważana za jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat. Do Paryża trafiła prosto z Nowego Jorku, gdzie odnosiła sukcesy jako modelka. Po przeprowadzce do Europy wybrała jednak drogę muzyczną i błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem. Już pierwszy album wokalistki, „The Shape of a Broken Heart”, wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single „You Will Never Know” czy „Don’t Be So Shy” z drugiej płyty.

Premiera trzeciej płyty Imany planowana jest na 2016 rok. Album zapowiada singiel „There Were Tears”.


Swiernalis suportem Imany!


Swiernalis, czyli Paweł Swiernalis, to młody, nonszalancki songwriter śpiewający historie o życiu, nocnych przygodach i trudnych relacjach męsko-damskich. Gatunki w jakich oscyluje jego muzyka to psychodelic/jazzy/blues, obijające się o alternatywę. Warto wspomnieć, że każdy z tekstów powstaje w dwóch wersjach językowych – po polsku i angielsku. Solowe aranżacje mają w sobie ogromne pokłady nostalgii i psychodelii wspomaganej looperem i potężnym zestawem efektów gitarowych. Od 2013 roku i wydania własnym sumptem albumu 'Thrill-seekers, Pubcrawlers & Shoplifters', Swiernalis zagrał ponad 100 koncertów, zarówno na festiwalach, jak dziesiątki indywidualnych koncertów w całej Polsce. Do swoich wyjątkowych występów zalicza również solowy koncert na Zandari Festa w Seulu, w Korei Południowej. Muzykę Pawła można usłyszeć na falach radiowej Trójki i innych radiostacji, m.in. krakowskich i poznańskich rozgłośni. Na początku 2016 roku skończył pracę nad nowym albumem, który ujrzy światło dzienne na przełomie września i października tego roku. Zapraszamy!