Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletSTEEL PANTHER
Data:
2016-09-24 (sobota)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Progresja
Adres: Fort Wola 22
Godziny: wejście: 18:00, początek: 19:00
Cena biletów: 120 zł / 140 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn i Rock Long Luck
Support: INGLORIOUS

Agencje Go Ahead i Knock Out Productions z przyjemnością zapraszają na dwa koncerty Steel Panther! Zespół wystąpi 24 września w warszawskiej Progresji i 25 września w krakowskim Kwadracie.

Rozpiska czasowa koncertu prezentuje się następująco: 

18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - Inglorious
20:15 - Steel PantherChoć zaczynali od występów w niewielkich klubach Los Angeles, podczas których parodiowali metalowe hity lat osiemdziesiątych, Steel Panther to dziś marka znana na całym świecie. Występowali najpierw jako Metal Shop, później Metal Skool, by w końcu w 2008 roku zmienić nazwę zespołu na Steel Panther. Pod tym szyldem muzycy wydali krążek „Feel The Steel”, z którego pochodzi jeden z ich najbardziej rozpoznawalnych singli – „Death To All But Metal”. Muzycznie Steel Panther porusza się głównie w heavy metalowej i rockowej stylistyce, a tym co zespół wyróżnia są z pewnością humorystyczne teksty i stylistyka, nawiązująca do glam metalowych zespołów popularnych w latach osiemdziesiątych.

Steel Panther mają obecnie na koncie trzy albumy studyjne. W lutym premierę miało nowe, koncertowe wydawnictwo zespołu – „Live from Lexxi’s Mom’s Garage”.


Jak support Steel Panther wystąpi zespół Inglourious! To pięcioosobowy skład, zainspirowany do tworzenia muzyki przez zespoły takie jak Guns’n’Roses, Deep Purple, Aerosmith czy Led Zeppelin. Muzycy działają od 2014 roku, po rozmowach z wieloma producentami zdecydowali się działać na własną rękę. W tym roku wydali debiutancki album “Inglorious”, przy którym współpracowali z muzykami Queen czy Whitesnake.   


Szczegóły: www.go-ahead.pl i www.knockoutprod.net.

Zapraszamy!