Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletPUSHA T
Data:
2016-05-03 (wtorek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima (zmiana miejsca)!)
Adres: ul. Żwirki i Wigury 99
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 115 zł / 130 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Support: TE-TRIS / ŻABSON & WAC TOJA

Agencja Go Ahead z przyjemnością może zaprosić na koncert Pusha T! Rapera zobaczyć będzie można 3 maja w warszawskiej Proximie. W roli supportów towarzyszyć mu będą Te-Tris i Żabson & Wac Toja!

*Koncert został przeniesiony z klubu Palladium do Proximy. Bilety zakupione w pierwszej puli zachowują ważność!*

 

Pusha T jest postacią doskonale znaną wszystkim fanom hip-hopu. Rozpoznawalność zyskał jako połowa duetu Clipse, który ściśle współpracował z The Neptunes, zarówno przy ich własnych produkcjach, jak i np. przy debiutanckim singlu Justina Timberlake’a „Like I Love You”. Ich albumy zyskały uznanie zarówno w środowisku hip-hopowym, jak i w środowisku niezależnym. Drugi krążek, „Hell Hath No Fury”, uważany jest przez takie serwisy jak Pitchfork, Complex  czy XXL za jedno z najważniejszych rapowych wydawnictw XXI wieku. Od 2009 roku Pusha T poświęca się jednak przede wszystkim karierze solowej.

W 2010 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Kanye Westa, GOOD Music i zaangażował się w produkcję jego albumu „My Beautiful Dark Twisted Fantasy”. Trzy lata później ukazał się jego pierwszy pełnowymiarowy krążek – „My Name Is My Name”.

18 grudnia 2015 premierę miał najnowszy album rapera – „King Push – Darkest Before Dawn: The Prelude”. Płytę zapowiadały trzy single: „Untouchable”, „M.F.T.R.” i „Crutches, Crosses, Caskets”. Krążek jest zapowiedzią kolejnego wydawnictwa – “King Push” – którego premiera jest planowana na kwiecień 2016.

Support: TE-TRIS / ŻABSON & WAC TOJA

Te-tris, czyli Adam Chrabin, to raper i producent, aktywny na polskiej scenie od ponad dekady. Wymieniany jest wśród legend polskiego freestyle’u i najciekawszych polskich raperów. Na koncie ma cztery oficjalne albumy, kilka mixtape’ów i jeden z najciekawszych nielegali w historii polskiego rapu – „Naturalnie EP”.

Urodzony w Opocznie, a obecnie reprezentujący Kielcei skład Viva La Bragga Żabson nie boi się eksperymentów. Łączy gatunki i inspiracje, tworząc swego rodzaju misz-masz, który powoli staje się co raz bardziej wyrazisty i rozpoznawalny. Żabson w niezwykle łatwy sposób przyswaja sobie nowoczesne trendy w hip-hopie i oddaje je słuchaczom w zaadaptowanej przez siebie formie.

Zapraszamy!