Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletBARONESS
Data:
2016-03-18 (piątek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Proxima
Adres: ul. Żwirki i Wigury 99
Godziny: wejście: 19:00, początek: 20:00
Cena biletów: 79 zł / 90 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Support: CLOSET DISCO QUEEN

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Baroness! Muzyków będzie można zobaczyć 18 marca w warszawskiej Proximie.

Rozpiska godzinowa:
19:00 otwarcie drzwi
20:00 Closet Disco Queen
21:00 BaronessZespół powstał w 2003 roku, a debiutował cztery lata później, świetnie przyjętą zarówno przez media jak i publiczność płytą „Red Album”. Dziś Baroness są uznawani za jedną z najciekawszych metalowych grup, które pojawiły się na amerykańskiej scenie po 2000 roku. Do tej pory wydali trzy krążki, w tym ostatni – „Yellow & Green” w 2012 roku.

W grudniu 2015 światło dzienne ujrzała najnowsza płyta zespołu. "Purple" zebrało doskonałe recenzje na całym świecie, a fani wskazują, że Baroness są aktualnie w szczytowej formie! Zespół promować będzie nowe wydawnictwo w całej Europie – trasa rozpocznie się 24 lutego w Wielkiej Brytanii, a skończy 2 kwietnia w Niemczech.

Support: CLOSET DISCO QUEEN
Closet Disco Queen to duet, który kraut rock łączy z elementami charakterystycznymi dla rocka progresywnego lat 70. W czerwcu ubiegłego roku muzycy wydali swój pierwszy album i wyruszyli na pierwszą międzynarodową trasę koncertową, w ramach której odwiedzili m.in. prestiżowy Montreux Jazz Festival. Na rok 2016 zaplanowane jest nowe wydawnictwo grupy. Polska publiczność być może będzie miała okazję sprawdzić je przedpremierowo właśnie na koncercie z Baroness.

Zapraszamy!