Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletLITTLE SIMZ
Data:
2016-01-22 (piątek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Miłość Kredytowa 9
Adres: ul. Kredytowa 9
Godziny: wejście: 20:00, początek: 21:00
Cena biletów: 25 zł (pierwsza, organiczona pula); 35 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu)
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Support: BUSZKERS

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Little Simz! Raperkę zobaczyć będzie można 22 stycznia w klubie Miłość.

Rozpiska godzinowa:
20:00 otwarcie drzwi / Buszkers
21:00 Little SimzLittle Simz to wkraczająca na hip-hopową scenę 21-letnia Brytyjka. We wrześniu tego roku ukazał się jej debiutancki album „A Curious Tale of Trials + Persons”, który został entuzjastycznie przyjęty przez krytyków muzycznych i całe środowisko. Little Simz wydała album we własnej wytwórni – AGE 101: Music. Jak sama mówi to w pełni przemyślany, konceptualny projekt, a ona sama jest w idealnym miejscu i czasie, by tworzyć własną markę i udowadniać na co ją stać. Trzeba się o tym przekonać na żywo!

Support: BUSZKERS
Członek kolektywu didżejskiego JuNouMi Crew. O jego setach można powiedzieć tak – zawsze tanecznie, od nu beats i hiphopu, przez disco i house, po dnb i juke. Występował w najlepszych polskich klubach z wieloma zagranicznymi gwiazdami (m.in. James Blake, FKA Twigs) a także na licznych festiwalach. Od 2011 roku współprowadzi cykle imprez w warszawskich klubach Powiększenie, Cafe Kulturalna, BarStudio! oraz BarKa.

Zapraszamy!