Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletPETITE NOIR
Data:
2016-03-06 (niedziela)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Hybrydy
Adres: ul. Złota7/9
Godziny: wejście: 18:00, początek: 19:00
Cena biletów: 55 zł / 60 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Support: AGI BRINE

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na jedyny koncert Petite Noir! Muzyka będzie można zobaczyć 6 marca 2016 w stołecznych Hybrydach.

Rozpiska czasowa:
18:00 otwarcie drzwi
19:00 Agi Brine
20:00 Petite NoirPod pseudonimem Petite Noir kryje się 24-letni Yannick Ilunga, który zwrócił na siebie uwagę mediów już pierwszym singlem – „Till We Ghosts”. Utwór zyskał uznanie takich tytułów jak „The Guardian” czy „Dazed & Confused”, trafił też na playlistę BBC Radio 1. Dzięki rozgłosowi, jaki zyskał m.in. dzięki występowi w The Boiler Room, młodym muzykiem zainteresowała się wytwórnia Domino Recordings, z którą podpisał kontrakt. Dotychczas Petite Noir występował na scenach festiwali SXSW czy Meltdown, supportował też Foals i Solange Knowles. W 2015 roku ukazał się jego debiutancki album – „La Vie Est Belle / Life Is Beautiful”.

Support: AGI BRINE
Pochodząca z Poznania Aga Bigaj, wokalistka i pianistka, swoją muzykę określa jako siłę wypadkową dwóch ukochanych artystek: Aaliyah i Tori Amos. Wspólnie z Patrykiem Kwaśniewskim stworzyła pierwsze wydawnictwo – „Filling Empty Spaces” – które premierę będzie mieć w maju tego roku. Materiał utrzymany jest w klimacie alternatywnego popu i mrocznego R’n’B, a zapowiada go m.in. rewelacyjny singiel „Tik Tok”. Pomimo oczekiwania na premierę materiału Agi Brine już została zauważona przez środowisko muzyczne – w kwietniu pojawi się na poznańskim Spring Break Showcase Festival & Conference.Zapraszamy!