Facebook
Twitter
Instagram
 
Kup BiletPAROV STELAR (LIVE)
Data:
2016-02-19 (piątek)
Facebook
Miasto: Warszawa
Miejsce: Torwar
Adres: ul. Łazienkowska 6a
Godziny: wejście: 18:00, początek: 20:00
Cena biletów: 150 zł (miejsca stojące, płyta); 130 zł (miejsca siedzące nienumerowane, trybuny)
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl (także fantickety!), www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn
Support: GOLAN

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Parov Stelar (Live)!  Marcusa Füredera zobaczyć będzie można 19 lutego na warszawskim Torwarze. 

Rozpiska czasowa:
18:00 otwarcie drzwi
20:00 Golan
21:00 Parov Stelar (Live)Parov Stelar to projekt austriackiego producenta i muzyka Marcusa Füredera. Uwagę świata przyciągnął świetnym debiutanckim albumem „Rough Cuts” (2004). Jego muzyka jest doskonałym przykładem kontynuacji trip-hopu, dziś ewoluującego w stronę lounge i downtempo, pełnego ciepłych, stylowych elektronicznych brzmień. Muzyka Parova w znacznej mierze opiera się jednak na naturalnych brzmieniach m.in. trąbki, kontrabasu czy fortepianu. Jego nagrania znane są z takich kompilacji jak „Hotel Costes”, „Many Ray” czy „Stress Free”, a Polsce chociażby ze składanek z cyklu „Pinacolada”.

Tym razem Parov Stelar przyjedzie do Polski w ramach promocji najnowszej płyty – „The Demon Diaries”, która ukazała się wiosną 2015.

Support: GOLAN
Golan to trio z Bukaresztu, które w swojej twórczości łączy house, jazz i R’n’B. Alex, Mihai i Ernesto przy pomocy żywych instrumentów, takich jak trąbka, flet czy perkusja, w połączeniu z samplami, tworzą wyjątkową mieszankę eklektycznych brzmień, która każdego porwie do tańca. Choć zespół powstał w 2013 roku, już narobił sporo szumu w ojczyźnie: występował na najważniejszych festiwalach i zgarnął kilka nagród. W ubiegłym roku muzycy debiutowali w niemieckiej wytwórni Motor Music, która wydała ich pierwszy singiel – „Promises”. W 2016 roku Golan planuje wydanie EPki, na której znajdą się nagrania live i remixy Parov Stelar.

Zapraszamy!