Facebook
Twitter
Instagram
 
EAGLES OF DEATH METAL - NOWA DATA!
Data:
2016-08-09 (wtorek)
Facebook
Miasto: Katowice
Miejsce: Mega Club
Adres: ul. Żelazna 15
Godziny: początek: 20:00
Cena biletów: 95 zł (www.pwevents.pl); 105 zł (przedsprzedaż) / 115 zł (w dniu koncertu)
Miejsca zakupu: www.pwevents.pl
Zespół Eagles Of Death Metal wraca na trasę! Koncert w Katowicach odbędzie się 9 sierpnia!Eagles of Death Metal to zespół grający garage rocka, założony przez Josha Homme'a (Queens of The Stone Age) i Jessego Hughesa w miejscowości Palm Desert w Kalifornii. Nazwa jest dosyć myląca - Hughes w wywiadzie dla magazynu "Teraz Rock" powiedział, że powstała gdy ich przyjaciel Lou chciał przekonać Homme'a do death metalu. Puścił mu Vadera, a Josh nazwał ich właśnie "orłami death metalu". Muzycy swoją wspólną działalność pod szyldem EODM rozpoczęli w 1998 roku i dotychczas wydali trzy albumy długogrające. Współpracowali z takimi muzykami jak Dave Grohl czy Mark Lanegan.

Ostatni koncert klubowy w naszym kraju zagrali w 2009 roku, a w tym roku dowiedli doskonałej formy koncertowej na gdyńskim Open'erze, dając niezapomniane show w prawdziwie kalifornijskim klimacie.

O najnowszym albumie mówią krótko: „W niezależnym badaniu, czterech z trzech lekarzy twierdzi, że ZIPPER DOWN to prawdziwy orgazm dla uszu. I my im wierzymy!”

Wejściówki na ten koncert trafią do sprzedaży 18 grudnia o 10:00.

Zapraszamy!